19 grudnia harcerze z trzech częstochowskich drużyn Nieprzetartego Szlaku: Tropiciele Przygód, Promienie oraz Sokoły,spotkali się aby wspólnie kolędować i przygotować się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W tych radosnych i szczególnych chwilach towarzyszyli nam wspaniali goście: Przewodniczący Komisji Edukacji Rady Miasta Częstochowy Pan Dariusz Kapinos, hm. Jędrzej Moderski, komendant Hufca ZHP Częstochowa hm. Wojciech Śliwowski, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół, a także uczniowie Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie, którzy zagrali nam wspaniały koncert kolęd i piosenek o tematyce świątecznej.
Podczas spotkania miała także miejsce wspaniała uroczystość. Harcerze z 18 CDH NS Tropiciele Przygód i 16 CDH NS Promienie otrzymali z rąk Komendanta Hufca Jubileuszowe Odznaki 100 lat ZHP i Niepodległości. Zdobycie tych odznak było ukoronowaniem naszej całorocznej pracy w roku jubileuszowym.

Zapraszamy do posłuchania wywiadu z Panią Dyrektor Jolantą Miękiną i Komendantem hm. Wojciechem Śliwowskim

http://fiat.fm/info/harcerskie-koledowanie-w-zespole-szkol-specjalnych-nr-23-w-czestochowie/?fbclid=IwAR3uq9hBzhHMXjcsMsffDWjPMYLmbzQ600BVbrmF3yJCDcwMLyuKH3-y7Wk#.XBp0KbU09Lc.facebook