Nasza Szkoła po raz drugi włączy się czynnie w zbiórkę pieniędzy Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Oto nasze zamierzone działania:

Licytacja ogromnego plakatu WOŚP z autografem Jurka Owsiaka (70/100 cm) będzie prowadzona na terenie szkoły od wtorku 7 stycznia od godziny 8.00 do piątku 10 stycznia do godziny 15.00.
Plakat stoi w szkolnej portierni.
Licytować będziemy wrzucając karteczkę z imieniem, nazwiskiem i deklarowaną kwotą do specjalnej puszki. 10 stycznia o 15.00 nastąpi komisyjne otwarcie puszki. Osoba, która zadeklaruje najwyższą kwotę stanie się właścicielem plakatu.

Od 6 do 10 stycznia na szkolnym profilu facebook’owym będą licytacje fantów – oryginalnych gadżetów WOŚPu zakupionych w SiemaShop’ie. Każdego dnia licytować będzie można inną rzecz, a zabawa będzie trwała od godziny 7.00 do 21.00. Pieniądze za wylicytowane rzeczy trafią do szkolnej puszki, która będzie stała przy portierni już od 3 stycznia. Wyjątek będzie stanowiła licytacja piąta z 10 stycznia – tu wylicytowana kwota zasili indywidualną puszkę Alexa (jedynego zarejestrowanego w sztabie ucznia) w dzień finału, a wylicytowany przedmiot będzie do odbioru u Izy Tok – licytacja 10ego też zakończy się o 21.00!
Najciekawsza pod względem zainteresowania, ilości osób, które włączą się do zabawy i kwoty końcowej licytacja będzie nagrodzona dodatkowo niespodzianką dla osoby, która wygra!!!

10 stycznia w piątek będzie można zakupić jedyne w swoim rodzaju Orkiestrowe Pierniczki (wyrób własny!). Cena pierniczka to 2 złote (minimum) wrzucone do puchy.
Przewidujemy około 120 pierniczków, więc kto pierwszy ten lepszy.

I sprawa najważniejsza. 12 stycznia w dzień finału o godzinie 12.00 z Placu Daszyńskiego rusza coroczna Parada Serc. Zachęcamy wszystkich naszych Przyjaciół wraz z rodzinami do udziału. Warto mieć ze sobą czerwony balon (my będziemy mieć około 40 swoich balonów) i coś co robi hałas (trąbka, klakson, gwizdek) – hasło parady brzmi bowiem „Niech nas usłyszą!”. Jeśli macie chwilę – dołączcie. Będzie nas więcej.

Ponadto gdyby ktoś chciał pomóc w dzień finału lub po prostu pospacerować z nami przez jakiś czas (np. ze swoimi dziećmi) zbierając pieniądze będzie bardzo, ale to bardzo mile widziany.

Z góry dzięki tym, którzy się przyłączą. Pomaganie jest fajne