18 kwietnia zapraszamy na spotkanie on-line z nauczycielami szkoły w godzinach 16.00 do 18.00 oraz na wirtualny spacer po placówce.
Dzień otwarty w szkole to czas, kiedy szczególny nacisk kierujemy na czynnik informacyjny.
W tych samych godzinach można spotkać się z nami osobiście w gmachu Szkoły w Częstochowie przy ulicy Legionów 54
Przedstawimy naszą ofertę edukacyjną, sposób realizacji celów wychowania przedszkolnego oraz proces kształcenia w szkole podstawowej i przysposabiającej do pracy. Będzie też możliwość rozmowy z terapeutami wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, nauczycielami, psychologiem, pedagogiem szkolnym, logopedą i terapeutami wyspecjalizowanymi w konkretnej metodzie.
Czekać na Państwa będą:
Magdalena Ptak, Kamila Podoba – Mielcarz, Jolanta Ostrowska – Baran, Katarzyna Jaworska, Beata Kulisiewicz, Iza Tokarczyk, Katarzyna Kukuła, Urszula Wietecha, Barbara Dylkowska, Beata Lubaszewska, Katarzyna Kutynia oraz wicedyrektor szkoły Danuta Di Giusto.
Linki do spotkań on- line podamy w poniedziałek 17 kwietnia.
Porozmawiaj z nami, poznaj nas i naszą codzienną pracę nie wychodząc z domu!