22 lutego dzieci z naszego przedszkola oraz uczniowie naszej szkoły podstawowej wzięli udział we wspólnym Balu Karnawałowym. Tego dnia  w naszej szkole pojawiały się kolorowe postacie. Można było spotkać wróżki, czarownice, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, marynarzy, Zorro, Spider-Mana …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Była wspólna zabawa przy muzyce oraz wybór króla i królowej balu każdego etapu edukacyjnego.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.