„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.” Rudolph Giuliani

Za oknem zimno i mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony
w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Dzisiaj do naszego przedszkola licznie przybyli nasi najukochańsi dziadkowie.
Dziadkowie razem z wnukami uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkursach, a jako wyraz wdzięczności otrzymali medale i słodkie upominki. Po aktywności muzyczno – ruchowej nadszedł czas na wspólną działalność plastyczną. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci. To właśnie babcia i dziadek są zawsze, kiedy ich potrzebujemy. Tak więc kierujemy w ich stronę naszą wdzięczność, uśmiech, życząc zdrowia, siły i wytrwałości oraz gorące podziękowania za to, że są z nami. Zresztą uśmiechy na twarzach naszych przedszkolaków mówią więcej niż tysiąc słów …

Skip to content