Nasza szkoła kolejny raz przyłączyła się do „Kampanii Białych Serc”, akcji, która zrodziła się jako protest przeciwko śmierci z powodu uzależnień i obrała za symbol białe serca. Białe serca nie tylko stały się symbolem wolności człowieka od narkotyków i innych uzależnień, ale są także symbolem pamięci o wszystkich ofiarach przemocy i uzależnień.
Pamiętamy również o naszych czworonożnych przyjaciołach włączając się w akcję „Biała łapka”. Zachęcamy do przynoszenia darów dla zwierzaków z częstochowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. W dniach 12-20 października organizujemy zbiórkę:
– karmy dla psów i kotów (sucha karma dla psów i kotów o zawartości białka surowego powyżej 23% oraz karma mokra dla psów i kotów o zawartości białka surowego powyżej 10%),
– bentonitowego żwirku dla kotów,
– zabawek dla kotów,
– koców i ręczników,
– rękawiczek nitrylowych.
Dziękujemy 🐾

 

Skip to content