Drogie Przedszkolaki!
Zapraszamy Was i Waszych Rodziców
do udziału
w konkursie plastycznym na
„NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ”.
Małe arcydzieła przyjmowane będą do
19 grudnia 2016 roku.

Informacje szczegółowe:
Celem konkursu jest propagowanie tradycji związanej ze świętami bożonarodzeniowymi, a także pobudzanie wyobraźni oraz inwencji twórczej dziecka i rodziców. Konkurs umożliwia ponadto wspólne przeżywanie radości
i satysfakcji w gronie rodzinnym. Konkurs polega na wykonaniu ozdoby choinkowej – technika dowolna, forma dowolna – dopuszczalne bombki, łańcuchy, figurki, itp. Można użyć wszystkiego co podpowie wyobraźnia np.: bibułki, słomy, kolorowego papieru, orzechów, szyszek, makaronu, piernika, ziaren zbóż itp. Jak wskazuje temat konkursu, pracę musi dać się powiesić na choince. Ozdoby choinkowe muszą zawierać przymocowaną metryczkę
z imieniem i nazwiskiem przedszkolaka. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę następujące kryteria:
1. wkład dziecka w wykonaną pracę;
2. oryginalny pomysł;
3. estetykę wykonania pracy.
Ozdoba choinkowa nie może być kupiona, ale własnoręcznie wykonana. Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród (dla trzech pierwszych miejsc) oraz dyplomów (dla wszystkich uczestników) nastąpi 21 grudnia 2016 roku. Ponadto wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz facebooku placówki. Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji, ale zachęcamy, aby dać się ponieść wyobraźni…

Skip to content