Nasi uczniowie co roku biorą udział w konkursach w ramach akcji „Sprzątanie świata” organizowanych przez Hufiec ZHP Częstochowa i Urząd Miasta. Podobnie jak w poprzednich edycjach wzięliśmy udział w konkursie plastycznym, fotograficznym i fotoreportażu.
Można śmiało powiedzieć, że w tym roku nasza szkoła reprezentowała się bardzo licznie. W konkursie łącznie wzięło udział 28 osób ze wszystkich typów szkół.
Mamy też zwycięzców:
Konkurs plastyczny: 9 uczniów ze szkoły podstawowej: Aleks Michalik (III miejsce kl 1-3), Anastazja Piskorz (II miejsce kl 4-6), Robert Paryż (wyróżnienie)Konkurs fotograficzny: 18 uczniów z gimnazjum i SPdP: Olga Sosnecka (II miejsce)
Fotoreportaż: Dominik Żywiołek (I miejsce)
Gratulujemy zwycięzcom

https://czestochowa.zhp.pl/podsumowanie-akcji-sprzatanie-swiata-2016/

Skip to content