2 czerwca nasza drużyna harcerska Tropiciele Przygód brała udział w wiosennej edycji integracyjnej olimpiady sportowej. Tradycyjnie ze wszystkimi drużynami Nieprzetartego Szlaku spotkaliśmy się w zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej Nr 38. Jak przy każdej imprezie pomagali nam harcerze z Hufca – ze szczepu Czerwono-Czarni.
Podczas spotkania uczyliśmy się nowych zabaw i pląsów harcerskich, malowaliśmy sobie koszulki. Był też element edukacyjny sprawdzający naszą wiedzę na temat harcerstwa – jego symboli. Testy oceniał Druh Komendant Wojciech Śliwowski.
Na zakończenie spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i puściliśmy harcerską iskierkę przyjaźni.

Gościliśmy telewizję Orion. Wywiadu udzieliła Druhna Namiestniczka http://www.tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=23030

Skip to content