Kolejny rok szkolny za nami, w którym dbaliśmy o rozwój naszych uczniów i ich dobrą formę. Wzięliśmy udział w ogólnopolskich programach prozdrowotnych: „Program dla szkół”, „Trzymaj formę!”, „Zdrowo jem, więcej wiem” oraz „Junior Edu- Żywienie JEŻ”. Drodzy Uczniowie, dbajcie o formę również w wakacje 🙂
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „TANSTHOHA MASTIOE Mansich SANTETT CERTYFIKAT PFPŻ Zaświadcza się, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 23 w Zespole Szkół Specjalnych Nr23 im. J. Korczaka w Nr CzÄstochowie roku szkolnym 2022/2023 uczestniczyła XVI edyeji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „TrzymajFormÄ!" FUNDACIA Krzysztof Saczka wZ. Głównego Inspektora Sanitarnego ZastÄpca Głównego Inspektora Tormess forme Warszawa, 13 czerwca 2023 Andrzej Gantner Dyrektor Generalny Polskiej Federacji Producentów ŻywnoÅ›ci Związku Pracodawców”
Wyświetl statystyki i reklamy
Promuj post
Wszystkie reakcje:

18

 

Skip to content