Międzyszkolne Spotkanie Poetycko – Muzyczne „Festiwal Radości” 15 maja 2026 | Aktualności | 0 komentarzy Wojtek reprezentował dziś naszą szkołę w Międzyszkolnym Spotkaniu Poetycko – Muzycznym „Festiwal Radości”. Wystąpił z recytacją wiersza Juliana Tuwima „Okulary”. Prześlij komentarz Anuluj pisanie odpowiedziTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * Adres e-mail * Witryna internetowa Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.
Ostatnie komentarze