Wojtek reprezentował dziś naszą szkołę w Międzyszkolnym Spotkaniu Poetycko – Muzycznym „Festiwal Radości”. Wystąpił z recytacją wiersza Juliana Tuwima „Okulary”.

 

Przejdź do treści