Dzisiaj nasze przedszkole wzięło udział w XVI Konkursie Gier i Zabaw Ruchowych „Paraolimpiada 2016” w hali Polonia. Jak co roku wśród zaproszonych gości nie zabrakło znanych twarzy ze świata sportu (siatkarze: Andrzej Szewiński, Piotr Gruszka). Paraolimpiada rozpoczęła się uroczystym przemarszem wszystkich młodych sportowców. Ogromną atrakcją był pokaz pojedynku szermierczego z udziałem brązowego medalisty Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro, Adriana Castro. Jako pierwsi w zmaganiach sportowych udział wzięli zaproszeni goście, rywalizując w slalomie ze szczotkami. Naszym przedszkolakom towarzyszył „duch sportu” i uśmiech na twarzy. Wszyscy zawodnicy zdobyli pierwsze miejsca – jak każe tradycja. Za udział w konkursie wszyscy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz ogromne pudło z masą prezentów
w środku.

Skip to content