Podziękowania Rady Rodziców

W roku szkolnym 2016/2017 jako Rada Rodziców przystąpiliśmy do realizacji szkolnego projektu „Do zdrowia poprzez zdrowe odżywianie, aktywny wypoczynek i prace społecznie użyteczne”. Projekt realizowany jest przy współpracy Fundacji Auchan, Stowarzyszenia „Daj mi czas”, Rady Rodziców i wolontariuszy Marketu Auchan Częstochowa Północ.
„Pracownia smaków, zapachów, kolorów i kształtów” dla starszych uczniów była naszym pierwszym wyzwaniem w tym roku szkolnym. Kolejne wyzwania to przygotowanie sali sportowej do zajęć „Klubu cyklistów stacjonarnych” oraz gier i zabaw zespołowych. Dzięki wspólnej pracy i życzliwości wielu osób udało się.
Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa …wtedy proste – dziękuję – zawiera wszystko, co chcemy wyrazi.

Dziękujemy naszym sponsorom i przyjaciołom
-Fundacji Auchan
– Panu Janowi Głębockiemu, Dyrektorowi firmy Jan Mar II,
– Panu Dyrektorowi Robertowi Paprockiemu i wolontariuszom AUCHAN Częstochowa Północ,
– Stowarzyszeniu „ Daj mi czas „ ,
– Panu Arturowi Dłubak, Dyrektorowi Firmy Korner z Częstochowy,
– Panu Januszowi Jędrzejczykowi z firmy ADDC instalacje elektryczne,
– Panu Jakubowi Sosińskiemu z PHU Solaris .
– Panu mecenasowi Arturowi Zubkiewiczowi
-Pani Beacie Kijak
– młodzieży z grupy „Działkowcy 94 A”

Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom administracji szkoły.
Wielokrotnie udowodniliście, że nie trzeba dobrych aniołów szukać daleko, bo one są blisko . Szczególne podziękowania dla wszystkich nauczycieli z którymi Rada Rodziców współpracowała podczas wszystkich naszych akcji. Wiemy, że nas wspieracie na miarę swych możliwości. Każdy gest, życzliwe słowo mobilizujące do działania przekładało się na realizację naszego wspólnego celu.
Dziękujemy Rodzicom
Drodzy rodzice tu wielki pokłon w waszą stronę , dziękujemy za czas, za pomysły, za ciasta , za współpracę , za zaangażowanie .
Wszyscy możemy być dumni, że udało się zrobić coś dla dzieciaków, a ich uśmiech to dla nas najwspanialsza nagroda .
Prezydium Rady Rodziców
Przewodnicząca Rady Rodziców
Agnieszka Pianka

Skip to content