15 Jubileuszowe Święto Szkoły

Wszystko zaczęło sie w roku szkolnym 2002/2003, kiedy Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 23 przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Szkoła z klasą” objętej patronatem ówczesnego Prezydenta Rzeczypospolitej Aleksandra Kwaśniewskiego.

W ramach tej akcji zaczęliśmy organizować Święta Szkoły, aby zaprezentować dorobek szkoły, pokazać możliwości i osiągnięcia uczniów i nauczycieli, a także zintegrować społeczność szkolną z przyjaciółmi placówki, sponsorami, absolwentami, władzami miasta.

W tym roku w ramach XV Święta Szkoły ochodziliśmy również Święto Mamy i Taty. Uczniowie zaprezentowali się rodzicom i zaproszonym gościom w przepięknym programie słowno -muzycznym. Po części dla rodziców był SHOW „Twoja twarz brzmi znajomo” a potem tradycyjnie Festyn Rodzinny. Głównymi atrakcjami w tym roku była loteria fantowa i kawiarenka. Uczniowie chętnie uczestniczyli w grach i zabawach sportowych, a także kibicowali podczas meczu w piłkę nożną. Uwieńczeniem Festynu było losowanie nagród głównych i dodatkowych loterii Fantowej.

Zapraszamy za rok!

Skip to content