Dzisiaj (18.05.2018r.) obejrzeliśmy w sali widowiskowej Domu Pomocy Społecznej  przy ulicy Kontkiewicza przedstawienie „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń”. W odległej, mroźnej krainie przykrytej wielką warstwą śniegu mały i niesforny Bałwanek Kuleczka buntuje się przeciwko swojej mamie. Wielka siła marzeń w cudowny sposób przenosi go z domu do krainy mu nieznanej. Bałwanek spotyka na swej drodze bohaterów, którzy rozmową i zabawą przekazują mu życiowe mądrości. Bałwanek Kuleczka zabrał dzieci w bajkowy świat przygody i sprawił, że stali się oni nie tylko świadkami, ale też bohaterami jego przygód – uczestniczyli w tworzeniu fabuły, razem tańczyli, śpiewali i rozwiązywali łamigłówki.

Wyobraźnia ma tę moc,
Gdzie nie spojrzysz w dzień czy noc,
Tam jest to co chcesz zobaczyć,
A wystarczy tylko marzyć!
Wyobraźnia nie ma granic,
Trzeba tylko się odważyć,
Kolorowy świat wymarzyć!

Skip to content