Sobota to dzień, który większość uczniów traktuje jako czas wypoczynku. Dla naszej grupy szkolnej zrzeszonej w SKKT PTTK to dzień w którym wyznaczono do pokonania trasę w Rajdzie Parasolowym 2017. Listopad, godz. 8.30 wyruszyliśmy autokarem do miejscowości Huby skąd wystartowaliśmy pieszo do Witkowic. Trasa 8-kilometrowa wiodła polnymi i leśnymi ścieżkami. Mimo późnej jesieni pogoda nam sprzyjała. W szkole, na mecie rajdu mogliśmy posilić się pieczoną kiełbaską i gorącą herbatką. Nie obeszło się bez  konkursów. Nasi uczniowie Piotr i Marcin brali udział w konkursie na najładniej ozdobiony parasol otrzymując wyróżnienie. Nagrody – kalendarz i słodycze wygrane w konkursie plastycznym sprawiły naszym uczniom wiele radości. To był ostatni pieszy rajd w tym roku kalendarzowym. Na kolejny zapraszamy naszych dzielnych piechurów w kwietniu przyszłego roku.

Skip to content