W sobotę 14 października już po raz trzeci w tym roku szkolnym grupka uczniów naszej szkoły  wędrowała po szlakach turystycznych w ramach rajdu „Barwy jesieni”. Wspólnie z turystami z innych szkół  (ok. 100 osób) pokonali tym razem dość trudną, błotnistą trasę 10 km z Cykarzewa do Radostkowa. Pogoda ponownie dopisała, było ciepło i słonecznie. Na mecie rajdu czekało ognisko i kiełbaski a poza tym zabawy i konkursy. Nasi uczniowie odniesli kilka sukcesów  w konkursach sprawnościowych i jesiennych: pierwsze miejsce w rzucie na odległośc, trzecie miejsce w ilości odbić piłeczką  pinpongową  i w konkursie na jesienny bukiet a także za największy liść. Jak zwykle organizatorzy zakupili fajne nagrody co sprawiło naszym zwycięzcom ogromną dumę i radość. Kolejny a ostatni w tym roku „Rajd parasolowy” odbędzie się w listopadzie. Zapraszamy!!!!!!

Skip to content