W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczystą Wigilię, która jest już tradycją. Tym razem odbyła się 21 grudnia. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi rodzinami oraz pracownicy przedszkola. Pani dyrektor Jolanta Miękina złożyła wszystkim serdeczne życzenia i podzieliła się opłatkiem. Podczas spotkania nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”. Nagrody i dyplomy otrzymały następujące dzieci: Krystian, Filip, Nikola, Michał i Szymon. Tradycyjnie odwiedził nas również św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Wizyta Mikołaja wywołuje u naszych przedszkolaków duże emocje. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji
i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Skip to content