31 maja 2017 roku już po raz czternasty spotkaliśmy się na Święcie Szkoły. Jak co roku gościliśmy absolwentów i emerytowanych pracowników szkoły. Rozpoczęliśmy od występów przedszkolaków. Potem zaprezentowali swoje umiejętności taneczno – wokalne wszyscy uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły przysposabiającej do pracy. Zakończyliśmy występy pokazem mody pod nazwą „Zaczarowana łąka”.
Po zakończeniu uroczystości w Auli wszyscy wzięli udział w Integracyjnym Festynie Rodzinnym. Nie brakowało atrakcji, niespodzianek… i nagród dla wytrwałych. Uczniowie otrzymali karty, na których zbierali pieczątki. Ci, którzy zebrali wszystkie otrzymali nagrodę.
Przez cały czas trwania festynu mogliśmy się napić zdrowej wody z saturatora. W kawiarence rodzice serwowali pyszne ciasta własnego wyrobu.  Można było spróbować tez różnych smakołyków z grilla.
Tradycyjnie odbyła się wystawa i kiermasz prac, wyrobów artystycznych i rękodzieła uczniów szkoły.  Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami brali udział w konkurencjach sportowych, zabawach plastycznych i szkolnym konkursie Masterchef.
Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa. Każdy los był wygrany, a na zakończenie festynu odbyło się losowanie nagród dodatkowych, m.in. hulajnogi.
Pogoda i humory nam dopisały. Pozostały miłe wrażenia.

Do zobaczenia za rok….

Chcielibyśmy serdecznie podziękować sponsorom i fundatorom nagród i fantów na loterię:

Tiger Sklep Firmowy w Częstochowie
Dyrektor Teatru Adama Mickiewicza w Częstochowie
Firma Dąstal-Art-decorations w Rędzinach
Relaks-Toys- hurtownia zabawek

Skip to content