Od dnia 1 marca w szkolnej pracowni warsztatowej odbywają się „Warsztaty tworzenia  biżuterii”, na które zapraszają nauczyciele SPdP.
Zbliża się Dzień Kobiet a to wspaniała okazja, aby każda duża i mała Kobietka  z naszej szkoły spróbowała swoich sił w tworzeniu biżuterii własnoręcznie i według własnego pomysłu. Pomocne będą organizowane w SPdP warsztaty z zakresu tworzenia elementów biżuterii: pierścionka, wisiorka, kolczyków, bransoletki. Do wytworzenia biżuterii wykorzystamy różne koraliki, sznureczki, gumki biżuteryjne i inne elementy, które wykorzystywane są do wytwarzania biżuterii.  Oczywiście panowie duzi i mali również mogą się pojawić na warsztatach i wykonać biżuterię dla swych miłych sercu Pań lub po prostu dla siebie.

Efektem końcowym warsztatów będzie oczywiście satysfakcja z wykonanej pracy oraz prezentacja powstałych podczas zajęć dzieł i kompozycji  na stronie szkoły i szkolnym facebooku.

-Na warsztatach zapewniamy materiały i narzędzia a wykonaną pracę uczestnik zabiera ze sobą.
-Warsztaty odbywać się będą w terminach uzgodnionych przez chętnego nauczyciela z grupą uczniów oraz  nauczyciela prowadzącego warsztaty, tak aby termin zadowolił obie strony
i pozwolił zapewnić bezpieczeństwo w czasie pandemii.
– Czas trwania warsztatów to około 1 godz. lekcyjna.
– Grupa nie może przekroczyć liczby: 6 uczniów i nauczyciel-opiekun grupy.

Chętnych do uczestnictwa w warsztatach prosimy o przyniesienie w miarę możliwości zbędnych koralików, szklanych, z tworzywa, drewnianych, rzemyków, sznureczków   i innych elementów niepotrzebnej i niewykorzystywanej już biżuterii.
Zajęcia warsztatowe odbywają się w reżimie  i z zachowaniem ostrożności związanej z panującą pandemią.