Dzisiaj czwartek czyli powinniśmy być w schronisku i wyprowadzać nasze kochane psiaki na spacer.W związku z pandemią i zaostrzeniem przepisów związanych z koronavirusem w schronisku są ograniczone do minimum wizyty osób z zewnątrz. Biedne te nasze psiaki. Oczywiście wolontariat nie działa więc psiaki nie wychodzą na spacery. To wiadomo.Natomiast dzięki pieniądzom z budżetu obywatelskiego i rozbudowie spacerniaków psy są wypuszczane codziennie ne wybiegi.Więc jakoś sobie radzą muszą zupełnie tak jak my.Zachęcam Was do kontynuowania naszej szkolnej akcji Zakręć się na pomaganie.Wiadomo nie możemy tego kontynuować przez szkołę ale może w wyszczególnionych punktach w podanym niżej linku znajdziecie jakiś sklep przy którym akurat blisko mieszkacie i będziecie mogli zebrane zakrętki dostarczyć.

https://schroniskoczestochowa.pl/aktualnosci/zakrec-sie-na-pomaganie

Skip to content