Czas podsumować zadania zrealizowane w trzecim etapie projektu 😊

Oprócz ważnego dla nas  przedsięwzięcia – konferencji „Specjalistyczne Centrum Wspierające Edukację Włączającą, drogą do wzmocnienia jakości edukacji dla wszystkich”, zrealizowaliśmy wiele działań. Wspieraliśmy merytorycznie kadrę pedagogiczną placówek objętych wsparciem przeprowadzając szkolenia Rad Pedagogicznych. Podjęliśmy działania o charakterze uczestniczącym-  pracownicy SCWEW towarzyszyli nauczycielom podczas spotkań z rodzicami dzieci/ uczniów. Wspieraliśmy nauczycieli i omawialiśmy najważniejsze zagadnienia.
Zgodnie z harmonogramem odbyły się konsultacje indywidualne Lidera SCWEW dla dyrektorów – koordynatorów ds. edukacji włączającej i współpracy ze SCWEW. Podczas trwania III etapu, nie zabrakło również specjalistycznego wsparcia dla rodziców i uczniów.

22 marca 2022 roku, odbyło się podsumowanie działań. Spotkanie kadry SCWEW oraz koordynatorów z przedszkola i szkół objętych wsparciem poprowadził Lider SCWEW – pani Jolanta Miękina.  Spotkanie było też okazją do przedstawienia najważniejszych zadań przewidzianych do realizacji  w najbliższym czasie.