Nasi szkolni piechurzy ze szkolnego koła PTTK pokonali kolejne 10 km trasy do Radostkowa. Podczas marszu cały czas świeciło nam słoneczko i mogliśmy  podziwiać piękno jesiennej przyrody. A na mecie rajdu czekało już ognisko, kiełbaski, herbatka i bardzo sympatyczne nauczycielki  z tutejszej szkoły, które zachęcały do udziału w organizowanych na terenie szkoły  konkursach. Jakaż była radość kiedy okazało się, że w zawodach sprawnościowych nasi uczniowie pokonywali rówieśników z innych szkół. A i w konkursach jesiennych z liśćmi w roli głównej udało się nam zdobyć fajne nagrody rzeczowe. Cieszymy się, że dołączyli do nas uczniowie z młodszych klas i ich rodzice . Bez żadnego trudu pokonali cały szlak. Brawo dla nich za świetną  kondycję. Jeszcze w  listopadzie zapraszamy na ostatni w tym roku Rajd Parasolowy. Do zobaczenia na turystycznym szlaku!