Jak co roku zapraszamy do udziału w Kampanii społecznej „Aktywna wiosna”. Kampania jest organizowana przez Gminę Miasto Częstochowa, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowa oraz Zespół Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych w Częstochowie w ramach Programu upowszechniającego zasady profilaktyki zdrowotnej wśród dzieci i młodzieży w szkołach i placówkach prowadzonych przez miasto Częstochowa.

Kampania jest adresowana do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych i zespołów szkolno-przedszkolnych oraz pracowników częstochowskich placówek oświatowych. Uczestnikiem Kampanii może być każde dziecko/uczeń i pracownik zgłoszonej do udziału placówki.

Głównym celem kampanii jest promowanie aktywności fizycznej i zachęcenie do ograniczenia korzystania z transportu samochodowego.

Warunkiem udziału w Kampanii jest wypełnienie i podpisanie wymaganych przez Organizatora dokumentów (zgoda rodzica/opiekuna na udział dziecka w Kampanii społecznej Aktywna wiosna, klauzula informacyjna RODO, zgłoszenie udziału w Kampanii osoby pełnoletniej (pracownika).

Kampania ma charakter konkursu i trwa od 1 marca 2024r. do 31 maja 2024r.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę jednego z organizatorów