Oficjalnie otwarliśmy wyczekiwany aneks kuchenny. Możemy bawić się w prawdziwych kucharzy.

Podziękowania

Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa …wtedy proste – dziękuję – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić. Mamy świadomość, że potrzebujących pomocy jest bardzo wielu, dlatego tym bardziej dziękujemy i jesteśmy wdzięczni.
Naszym sponsorom:
– Panu Janowi Głębockiemu, Dyrektorowi firmy Jan Mar II
– Panu mecenasowi Arturowi Zubkiewiczowi
– Panu Arturowi Dłubak, Dyrektorowi Firmy Korner z Częstochowy
– Stowarzyszeniu „ Daj mi czas „
– Panu Robertowi Paprockiemu Dyrektorowi AUCHAN Częstochowa Północ
– Panu Januszowi Jędrzejczykowi z firmy ADDC instalacje elektryczne
– Panu Jakubowi Sosińskiemu z PHU Solaris .
Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom administracji szkoły.
Wielokrotnie udowodniliście, że nie trzeba dobrych aniołów szukać daleko, bo one są blisko. Pracownia kuchenna nie powstałaby gdyby nie Wasza pomoc, zaangażowanie i udział w akcjach Rady Rodziców. Nie chcemy nikogo pominąć, więc nie wymieniamy z nazwiska. Wiemy, że wszyscy włączali się na miarę swych możliwości. Każdy gest, życzliwe słowo mobilizujące do działania przekładało się na realizację naszego wspólnego celu.
Rodzicom
Drodzy rodzice tu wielki pokłon w waszą stronę, dziękujemy za czas, za pomysły za współpracę. Wszyscy możemy być dumni, że udało się zrobić coś dla dzieciaków, a ich uśmiech to dla nas najwspanialsza nagroda. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy na to zasługują.
Nawet nie wiecie, jak bardzo pomogła Nam myśl, że KTOŚ o nas myśli, pamięta i nas wspiera .

Rada Rodziców

Skip to content