30 listopada – uroczyste przekazanie „Pracowni smaków, zapachów, kolorów  i kształtów” , uczniom Szkoły Podstawowej.

Rok temu uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Gimnazjum cieszyli się otrzymaniem nowej pracowni, która powstała w ramach realizacji projektu „Do zdrowia poprzez zdrowe odżywianie, aktywny wypoczynek i prace społecznie użyteczne”,  realizowanego w naszej szkole dzięki funduszom otrzymanym z Fundacji AUCHAN. Teraz nową pracownią cieszą się również uczniowie Szkoły Podstawowej.
30 listopada naszymi gośćmi w szkole był pan Dyrektor Robert Paprocki wraz
z wolontariuszami sklepu AUCHAN Częstochowa Północ. Przez  ponad rok, wspólnie ze Stowarzyszeniem „Daj Mi Czas „ , Radą Rodziców realizowali zadania ujęte w projekcie.  Uczniowie otrzymali symboliczny  klucz do nowej pracowni .Goście od uczniów  otrzymali
w ramach podziękowania, album zdjęć zrobionych podczas wspólnych akcji , z uczniami
i wolontariuszami  sklepu AUCHAN w roli głównej.   Oddanie pracowni to kolejny krok
wspólnej pracy na rzecz naszych uczniów.

Skip to content