Od dnia 22 marca w szkolnej pracowni warsztatowej rozpoczynamy serię spotkań warsztatowych, na które zapraszają nauczyciele SPdP. Zgodnie z założonym celem, na warsztatach zagospodarujemy i wykonamy różne ozdoby oraz przedmioty użytkowe z wykorzystaniem materiałów odpadowych, pozyskanych od osób, którym były już nie potrzebne i nie chciały ich wyrzucić. Będą to resztki włóczek, sznureczków, nici, tasiemek itp. Na warsztatach będzie można spróbować swoich sił wykonując do wyboru: podkładkę pod kubeczek z kolorowych włóczek na ramce tkackiej, breloczek z zawieszonym pomponem a może dekorację na zbliżające się Święta Wielkanocne w postaci zajączka lub kurczaczka.

-Efektem końcowym warsztatów będzie oczywiście satysfakcja z wykonanej pracy oraz prezentacja powstałych podczas zajęć dzieł i kompozycji  na stronie szkoły i szkolnym facebooku.
-Na warsztatach zapewniamy materiały i narzędzia a wykonaną pracę uczestnik zabiera ze sobą.
-Warsztaty odbywać się będą w terminach uzgodnionych przez chętnego nauczyciela z grupą uczniów oraz  nauczyciela prowadzącego warsztaty, tak aby termin zadowolił obie strony
i pozwolił zapewnić bezpieczeństwo w czasie pandemii.
– Czas trwania warsztatów to około 1 godz. lekcyjna.
– Grupa nie może przekroczyć liczby: 6 uczniów+ nauczyciel-opiekun grupy.

Chętnych do uczestnictwa w warsztatach prosimy o przyniesienie w miarę możliwości zbędnych resztek włóczek.
Zajęcia warsztatowe odbywają się w reżimie  i z zachowaniem ostrożności związanej z panującą pandemią.

Skip to content