To już IV edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego pt. „Co zagraża naszej Ziemi? – smog światowym niebezpieczeństwem dla człowieka i jego otoczenia ” pod Honorowym Patronatem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz Państwowego Gospodarstwa Leśnego – Lasów Państwowych – Nadleśnictwa Kluczbork. Tegoroczny temat był niezwykle wymagający, ale pomimo to otrzymaliśmy przepiękne prace.

Oto nasi finaliści:

Kategoria wiekowa 7 – 12 lat I miejsce – Hubert Skaszczyk II miejsce – Dagmara Skaszczyk III miejsce – Jakub Stefański Wyróżnienie: Anna Walczak

Kategoria wiekowa 13 – 17 lat I miejsce – Weronika Ożóg i Kinga Byczkowska II miejsce – Oliwier Cichoń III miejsce – Mikołaj Szymczak Wyróżnienia: Natalia Zyzik i Jakub Sowa

Serdecznie gratulujemy Wszystkich Uczestnikom, Laureatom i ich Opiekunom. Dziękujemy również Sponsorowi Głównemu – Państwowemu Gospodarstwo Leśnemu – Lasom Państwowym. Nadleśnictwu Kluczbork, który pozwolił na zakup pięknych nagród dla Laureatów konkursu.

 

Skip to content