Miło nam poinformować, że nasza placówka zajęła 21 miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie „Mistrzowie Wolontariatu” organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła. Choć nie jesteśmy na podium to jesteśmy najwyżej ulokowaną w rankingach placówką specjalną oraz szkołą z Częstochowy.

Gratulacje

dla wszystkich naszych uczniów oraz ich rodzin za wszystkie działania charytatywne, które przyczyniły się do tak wysokiej lokaty w I edycji konkursu. Dziękujemy.

Gratulujemy również Szymonowi, który w XI edycji konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać Wolontariuszem” reprezentował szkołę w edycji ogólnopolskiej i stanął na podium 20 najlepszych zajmując wysokie 16 miejsce i otrzymując świadectwo szlachetności.